Home » 

Download : Windows

Sunday, 23 Aug 2015

PhotoStage Photo Slideshow ဟာ ဓာတ္ပံုမ်ားအား Slideshow ျပဳလုပ္လုိသူမ်ားအတြက္ အသံုးျပဳ ႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Saturday, 22 Aug 2015

LibreOffice ဟာ Open Source ေဆာ့ဖ္ဝဲအမ်ိ ဳးအစားတစ္ခုျဖစ္ၿပီး ႐ံုးလုပ္ငန္းမ်ားႏွင့္ စီးပြားေရးလုပ္ငန္းမ်ားတြင္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Thursday, 20 Aug 2015

AirDroid ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Android Device မ်ားကို ကြန္ပ်ဴ တာႏွင့္ ခ်ိတ္ဆက္၍ Manage ျပဳလုပ္ႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 19 Aug 2015

Beach Buggy Racing အမည္ရွိ ဂိမ္းသည္ ကမ္းေျခတစ္ေလွ်ာက္တြင္ ကားေမာင္းၿပိဳင္ပဲြအျဖစ္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိ ဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 18 Aug 2015

Cloud Storage ကို အသံုးျပဳ ၿပီး သူငယ္ခ်င္း အေပါင္းအသင္းေတြနဲ႔ ေျပာထားတဲ့ Message ေတြ၊ chat record ေတြကို လံုၿခံဳစိတ္ခ်စြာ သိမ္းဆည္းေပးထားႏိုင္ မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Sunday, 16 Aug 2015

ဝက္ဘ္ဆိုက္ မ်ားကို block ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Saturday, 15 Aug 2015

Internet Download Manager ကဲ့သုိ႔ ဖိုင္ေတြကို download ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ downloader ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Thursday, 13 Aug 2015

ဓာတ္ပံုေတြကို ျပင္ဆင္ႏိုင္သလို ဓာတ္ပံုမ်ားကိုလည္း ၾကည့္႐ႈႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 11 Aug 2015

Windows Operating System မွာ အသံုးျပဳတဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲေတြရဲ႕ Update ေတြကို ေစာင့္ၾကပ္ ၾကည့္႐ႈေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Sunday, 9 Aug 2015

Windows Operating System အသံုးျပဳထားတဲ့ ကြန္ပ်ဴ တာေတြရဲ႕ Hard Disk ထဲမွာ ဖိုင္သိမ္းဆည္းမႈေတြ ေနရာတက် မရွိဘူးဆိုရင္ ကြန္ပ်ဴ တာစနစ္အတြင္းမွာ လုပ္ငန္း လုပ္ေဆာင္မႈေတြ ေႏွးေကြးေစႏိုင္ပါတယ္။

Pages