Home » 

Download : Windows

Thursday, 24 Sep 2015

WinPatrol ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္း ဝင္ေရာက္လာမည့္ Malware, Spyware အစရွိသည္တို႔ကို ရွာေဖြ၍ ေနာက္ကြယ္မွ ဖယ္ရွား ရွင္းလင္းေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 23 Sep 2015

Keyscrambler Presonal ဟာ မိမိရဲ႕ကိုယ္ေရးအခ်က္အလက္ေတြကို Keylogger မ်ားရန္မွ ကာကြယ္ႏိုင္ရန္အတြက္ စီမံေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 17 Sep 2015

Subtitle Edit ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Subtitle format မ်ားျဖစ္သည့္ IDX, sub, sbv အစရွိသည့္ file format မ်ားမွ SRT ဖိုင္ format သို႔ convert ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္သည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 15 Sep 2015

iOS သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မယ့္ Device Manager ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 10 Sep 2015

Free Video Editor ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ မလိုအပ္သည့္အပိုင္းမ်ားကို ျဖတ္ေတာက္ၿပီး မိမိႏွစ္သက္သည့္ေနရာမွ စတင္ခ်ိတ္ဆက္ကာ Edit ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 8 Sep 2015

စာသားေတြကိုအသံဖိုင္အျဖစ္ ေျပာင္းလဲ ေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 3 Sep 2015

PC Image Editor ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ ဓာတ္ပံုဖိုင္ Format မ်ားစြာကို အေထာက္အပံ့ေပးႏိုင္ၿပီး ဓာတ္ပံုမ်ားကို ျပင္ဆင္ဖန္တီးေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 1 Sep 2015

I0bit Uninstaller ေဆာ့ဖ္ဝဲမွာ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္းမွ ေဆာ့ဖ္ဝဲမ်ား၊ Plug-in မ်ားကို ဖယ္ရွား ရွင္းလင္းေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 27 Aug 2015

ကြန္ပ်ဴ တာအတြင္းရွိ Hardware မ်ား၏ အလုပ္ လုပ္ေဆာင္ခ်က္မ်ားႏွင့္ အခ်က္အလက္မ်ားကို ေဖာ္ျပေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 25 Aug 2015

Windows Opreating System အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ Recovery software အမ်ိ ဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သလို၊ Windows Password ေမ့သြားရင္လည္း အသစ္ျပန္လည္ ဖန္တီးေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲအမ်ိ ဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Pages