Home » 

Download : Windows

Thursday, 29 Oct 2015

Junkware Removal Tool ဆိုသည့္ Tool သည္ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္း ကပ္တြယ္သည့္ adware မ်ားကို အလြယ္တကူျဖင့္ အခ်ိန္တိုအတြင္း ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္သည့္ removal tool တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 26 Oct 2015

ဖိုင္ေတြကို Compress ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာဖ့္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 22 Oct 2015

အင္တာနက္အသံုးျပဳသူမ်ား မိမိအခ်က္အလက္မ်ားကို လံုၿခံဳစိတ္ခ်စြာ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ Web Browser ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 21 Oct 2015

Mac OS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Battery အသံုးျပဳမႈကို စိစစ္ေပးႏိုင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 15 Oct 2015

အင္တာနက္ အသံုးျပဳသည့္ Web browser မ်ားတြင္ မိမိ၏ password ကို ထည့္သြင္းသည့္အခါ Keylogger မ်ား၏ အႏၲရာယ္မွ ကာကြယ္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 13 Oct 2015

Nimbuzz အသံုးျပဳသူေတြအတြက္ PC ေပၚကေန အသံုးျပဳႏိုင္ဖို႔အတြက္ Nimbuzz Messenger PC ဗားရွင္းေဆာ့ဖ္ဝဲကို ထုတ္လုပ္ျဖန္႔ခ်ိေပးထားၿပီး ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 8 Oct 2015

TechieBot ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ ကြန္ပ်ဴ တာ၏ လုပ္ေဆာင္ရည္စြမ္းရည္ ပိုမိုတိုးတက္ေစရန္အတြက္ ေဆာင္ရြက္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 6 Oct 2015

Windows Opertaing System အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ မိမိ Desktop မွာ Note ေတြကို အလြယ္တကူ မွတ္သားထားႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 1 Oct 2015

Screencast-0-Matic ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Web Cam ႏွင့္ Monitor Screen ေပၚတို႔တြင္ Record ျပဳလုပ္ႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 29 Sep 2015

အဂၤလိပ္စာ ေလ့လာလိုက္စားသူေတြအတြက္ အသံုးဝင္မယ့္ Dictionary ေဆာ့ဖ္ဝဲအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Pages