Home » 

Download : Windows

Monday, 7 Mar 2016

Avant Browser ဟာ သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ ႐ိုးရွင္းၿပီး အလြယ္တကူ အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ ဒီဇိုင္းကို အသံုးျပဳေပးထားပါတယ္။

Monday, 29 Feb 2016

Icon  မ်ားကို ရွာေဖြရယူခ်င္သူေတြအေနနဲ႔ Mac OS ေပၚကေန Icon8 App ကို အသံုးျပဳလိုက္တာနဲ႔ အခမဲ့ Icon ေပါင္းမ်ားစြာကို ရယူႏိုင္မွာျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 22 Feb 2016

Auslogic Disk Defrag ဆိုတဲ့ေဆာ့ဖ္ဝဲဟာ Windows Defragment ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ၿပီး၊ ကြန္ပ်ဴတာစနစ္အတြင္းရွိ လုပ္ငန္းလုပ္ေဆာင္မႈေတြကို ပိုမိုတိုးတက္ျမန္ဆန္လာေအာင္ေဆာင္ရြက္ေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 16 Feb 2016

CloneSpy ေဆာ့ဖ္ဝဲဟာ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္းမွာရွိတဲ့ တူညီတဲ့ဖိုင္ေတြကို ရွာေဖြၿပီး ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 8 Feb 2016

iBootsUp for Mac ေဆာ့ဖ္ဝဲမွာ Mac OS အသံုးျပဳသူေတြအတြက္ System ပိုင္းကို ပိုမိုျမန္ဆန္စြာျဖင့္ လုပ္ငန္းလုပ္ေဆာင္ႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးႏိုင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 1 Feb 2016

Monitor Screen မွာ Record ျပဳလုပ္ခ်င္သူေတြအတြက္ Screen record ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 25 Jan 2016

Windows Operating System မွာမၾကာခဏအသံုးျပဳတတ္တဲ့ Application ေတြကို Desktop ေပၚကေန အလြယ္တကူ သံုးစဲြႏိုင္ေစဖို႔အတြက္နဲ႔ Desktop ကို အလွဆင္လိုသူမ်ားအတြက္အသံုးဝင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 19 Jan 2016

Instagram ေပၚက ဓာတ္ပံုေတြနဲ႔ ဗီဒီယိုဖိုင္ေတြကို Download ျပဳလုပ္လိုသူေတြအေနနဲ႔ အသံုးဝင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 12 Jan 2016

Youtube ေပၚသို႔ Video File ေတြ တင္တဲ့သူမ်ားအတြက္ Video File ကို တစ္ခါတည္း ျပင္ဆင္ၿပီးေဆာ့ဖ္ဝဲအတြင္းမွ Upload ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္ မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 6 Jan 2016

ဒီေဆာ့ဖ္ဝဲဟာ ဖိုင္အရြယ္အစားေသးငယ္သလို MP3, MP4, FLAC, ALAC, AMR, WAV, WMA အစရွိတဲ့ဖိုင္ File Format ေတြကို အေထာက္အပံ့ေပးထားပါတယ္။

Pages