Home » 

Download : Windows

Monday, 30 May 2016

All in One Internet Application Suite လို႔ ေက်ာ္ၾကားတဲ့ SeaMonkey Web Browser ဟာ သံုးစဲြသူ အႀကိဳက္ေတြ႕ေစေအာင္  Web Browser အတြင္းမွာ လိုအပ္တဲ့ Tool ေတြကို ထည့္သြင္းေပးထားပါတယ္။

Monday, 23 May 2016

File Compression ေဆာ့ဖ္ဝဲေတြထဲမွာ Win Rar, Win Zip အစရွိတာေတြကို အသံုးမျပဳခ်င္သူေတြအေနနဲ႔ အခမဲ့ရယူအသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ Compression Software တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 16 May 2016

ကိုယ့္ရဲ႕ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္းမွာရွိတဲ့ Folder ေတြ လံုၿခံဳေစဖို႔အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္တဲ့ Privacy Software အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 9 May 2016

Email ေတြကို Backup ျပဳလုပ္ႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 2 May 2016

Webcam ေဆာ့ဖ္ဝဲအမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္ေပမယ့္ မတူညီတဲ့ ဖိုင္အမ်ိဳးအစား ေျခာက္မ်ိဳးနဲ႔ ကူးယူထားတဲ့ ဗီဒီယိုဖိုင္ေတြကို ျပန္လည္ ထုတ္ေပးႏိုင္ မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 25 Apr 2016

Mac OS အသံုးျပဳသူေတြအေနနဲ႔ မိမိအခ်က္အလက္ေတြ မေတာ္တဆ ပ်က္စီးသြားတာမ်ိဳးပဲျဖစ္ျဖစ္၊ မွားယြင္းဖ်က္မိတဲ့အခါမွာပဲျဖစ္ျဖစ္ ဖိုင္ေတြ ဆံုး႐ႈံးမႈမရွိေစရန္အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 4 Apr 2016

Screen Hunter-Free ေဆာဖ့္ဝဲကေတာ့ Screenshot ျပဳလုပ္ႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 28 Mar 2016

IzArc ဆိုတဲ့ ေဆာဖ့္ဝဲဟာ ဖိုင္ေတြကို Compress ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာဖ့္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 21 Mar 2016

Yandex.Browser ဟာ အင္တာနက္သံုးစဲြသူေတြ အဆင္ေျပေျပနဲ႔ အသံုးျပဳႏိုင္ဖို႔အတြက္ စီစဥ္ထားတဲ့ Web Browser တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 14 Mar 2016

ကြန္ပ်ဴတာ အတြင္းမွာ ကပ္ၿငိတြယ္တတ္တဲ့ Malware, Spyware, Worms, Virus နဲ႔  Trojan အစရွိတာေတြကို ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မယ့္ Antivirus Software အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Pages