Home » 

Download : Windows

Tuesday, 18 Oct 2016

သီခ်င္း၊ ဂီတသံစဥ္ေတြကို စုေဆာင္းတတ္တဲ့သူေတြအတြက္ အသံုးဝင္တဲ့ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 10 Oct 2016

iOS အသံုးျပဳသူေတြအေနနဲ႔ ကိုယ္ေရးအခ်က္အလက္ေတြကို လံုၿခံဳစိတ္ခ်ေစဖို႔အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 3 Oct 2016

Mac OS ေပၚကေန Icon8 App ကို အသံုးျပဳလိုက္တာနဲ႔ အခမဲ့ Icon ေပါင္းမ်ားစြာကို ရယူႏိုင္မွာ ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 26 Sep 2016

Free RAR Extract Frog ေဆာ့ဖ္ဝဲကို ဖိုင္အရြယ္အစား ေသးငယ္ေအာင္ ခ်ံဳ႕လုိသူေတြအေနနဲ႔ အသံုးျပဳႏိုင္မွာ ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 19 Sep 2016

Mac OS အသံုးျပဳသူေတြအအတြက္ Battery အသံုးျပဳမႈကို စိစစ္ေပးႏိုင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 15 Sep 2016

ကြန္ပ်ဴတာအတြင္း ထည့္သြင္းထားတဲ့ Application ေတြကို စီမံခန္႔ခဲြေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 5 Sep 2016

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8 ဟာ အသံုးတည့္တဲ့ Utility တစ္ခုပါ။

Monday, 29 Aug 2016

ဖိုင္အရြယ္အစားေသးငယ္ၿပီး MP3, MP4, FLAC, ALAC, AMR, WAV, WMA အစရွိတဲ့ဖိုင္ File Format ေတြကို အေထာက္အပံ့ေပးကာ Audio နဲ႔ ပတ္သက္တဲ့ File Format မ်ားစြာကို ဒီေဆာ့ဖ္ဝဲမွာ အသံုးျပဳႏုိင္မွာျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 22 Aug 2016

ကြန္ပ်ဴတာလုပ္ေဆာင္ခ်က္မ်ား က်ဆင္းမႈမရွိေစရန္အတြက္ အခ်ိန္ျပည့္ေစာင့္ၾကပ္ ၾကည့္႐ႈေပးသလို ကြန္ပ်ဴတာအတြင္း ျဖစ္ေပၚေနတဲ့ ျပႆ      နာေတြကို လည္း ေနာက္ကြယ္ကေန ရွင္းလင္းဖယ္ရွားေပးေနမယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 15 Aug 2016

Partition ေတြကို အလြယ္တကူနဲ႔ ဖန္တီးျပဳလုပ္ႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Pages