Home » 

Download : Windows Phone

Wednesday, 5 Aug 2015

Fresh Paint app သည္ ပန္းခ်ီဝါသနာပါသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 29 Jul 2015

Windows Phone အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Phone Storage အတြင္းရွိဖိုင္မ်ားကို စီမံခန္႔ခဲြေပးႏိုင္သည့္ app ျဖစ္သည္။

Wednesday, 22 Jul 2015

Windows Phone သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ Calendar app တစ္ခုျဖစ္သည့္ One Calendar app သည္ Facebook event, birthday အစ ရွိသည္တို႔ကို ေဖာ္ျပေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 15 Jul 2015

Windows Phone အတြင္းရွိ Storage တြင္ မလိုအပ္သည့္ဖိုင္မ်ားကို ရွာေဖြ ရွင္းလင္းေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 8 Jul 2015

Free Music HD Downloader App သည္ သီခ်င္းဖိုင္မ်ားကို Download ျပဳလုပ္ႏိုင္ရန္အတြက္ အေထာက္အပံ့ေပးထားသည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 1 Jul 2015

ေငြေၾကးအမ်ိ ဳးအစား ၁၆၀ ခန္႔၏ ေငြလဲလွယ္ႏႈန္းထားမ်ားကို အလ်င္အျမန္ တြက္ခ်က္ေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 24 Jun 2015

Windows Phone ေပၚတြင္ ဓာတ္ပံုျပဳ ျပင္လုိသူမ်ားအတြက္ ဓာတ္ပံုျပင္ဆင္ႏိုင္မည့္ Tool ေပါင္းမ်ားစြာကို ထည့္သြင္းေပးထားသည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 17 Jun 2015

Video Editing App တစ္ခုျဖစ္သည့္ Videoshop App သည္ Effect ေပါင္းမ်ားစြာ Filter ေပါင္းမ်ားစြာႏွင့္ Windows Phone ေပၚမွ Video မ်ားကို တည္းျဖတ္ျပင္ဆင္ေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 10 Jun 2015

Windows Phone အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ ကားေမာင္းေနစဥ္တြင္ မိုဘိုင္းဖုန္းကို အလြယ္တကူ အသံုးျပဳႏိုင္ရန္ စီစဥ္ေပးႏိုင္သည့္ Car Dash App သည္ ယာဥ္ေမာင္းေနစဥ္တြင္ မိုဘိုင္းဖုန္းအတြင္းမွ လုပ္ငန္းမ်ားကို အလြယ္တကူ လုပ္ေဆာင္ႏိုင္မည္ ျဖစ္သည္။

Wednesday, 3 Jun 2015

Windows Phone သံုးစဲြသူမ်ား ဓာတ္ပံုမ်ားကို အလြယ္တကူ ျပင္ဆင္ႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ဖန္တီး ေပးထားသည့္ Photo Editing App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages