Home » 

Download : Windows Phone

Wednesday, 10 Feb 2016

Windows Phone အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Notepad App အျဖစ္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 27 Jan 2016

Phototastic Collage ဆိုသည့္ App သည္ Windows Phone ျဖင့္ ႐ိုက္ကူးထားသည့္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို Frame ဖဲြ႕၍ ပံုေပါင္းမ်ားစြာကို Frame အတြင္းတြင္ ထည့္သြင္းကာ ဓာတ္ပံုတစ္ပံုတည္းျဖစ္ေအာင္ ျပဳလုပ္ႏိုင္သည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 20 Jan 2016

Windows Phone သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ Storage အတြင္းတြင္ ရွိသည့္ ဖိုင္မ်ားကို ဖြင့္၍ အသံုးျပဳႏိုင္ေစရန္ႏွင့္ Zip file, Rar File အစရွိသည္တို႔ကို အဆိုပါ app အတြင္းဖြင့္၍ အသံုးျပဳႏိုင္ေစရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးထားသည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 13 Jan 2016

Windows Phone ေပၚမွေန၍ ဓာတ္ပံုမ်ားကို ျပင္ဆင္လုိသူမ်ားအတြက္ ဓာတ္ပံုျပင္ဆင္ႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 16 Dec 2015

Media Locker Pro ဆိုသည့္ app သည္ ဓာတ္ပံုမ်ား ဗီဒီယိုမ်ားကို အျခားသူမ်ား အလြယ္တကူႏွင့္ ဝင္ေရာက္ အသံုးမျပဳႏိုင္ေစရန္အတြက္ ကာကြယ္ေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 2 Dec 2015

Tile Count Down သည္ Windows Phone ၏ Home Screen တြင္ Event မ်ားကို Count Down ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ Windows Phone App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 25 Nov 2015

Cloud Raiders သည္ Strategy Game အမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ၿပီး မိမိ၏စခန္းကို ကာကြယ္ကာ အျခားရန္သူ စခန္းမ်ားကို သြားေရာက္တိုက္ခိုက္ရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 18 Nov 2015

My Fitness Pal ဆိုသည့္ app သည္ Windows Phone သံုးစဲြသူမ်ား အစားအေသာက္ တစ္ခုတြင္ ပါဝင္သည့္ ကယ္လိုရီပမာဏမ်ားကို တြက္ခ်က္ေပးႏိုင္သည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 11 Nov 2015

Racing Game ကို ႀကိဳက္ႏွစ္သက္သူမ်ားအတြက္ Online ခ်ိတ္ဆက္ၿပီး ကစားႏိုင္မည့္ Windows Phone game အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 4 Nov 2015

Windows Phone ေပၚကေန အသံဖမ္းယူခ်င္သူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages