Home » 

Download : Windows

Monday, 9 Jan 2017

3DMark03 ဆိုတဲ့ app ဟာ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္းရွိ Graphic Card နဲ႔ CPU ကိုစစ္ေဆးတိုင္းတာႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 26 Dec 2016

MacX YouTube Downloader ဟာ Mac OS သံုးစဲြသူေတြအေနနဲ႔ YouTube ေပၚမွ ဗီဒီယိုဖိုင္ေတြကို အလြယ္တကူနဲ႔ download ျပဳလုပ္ႏိုင္ဖို႔အတြက္ စီစဥ္ေပးထားတဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 22 Dec 2016

OBS Studio ဆိုတဲ့ေဆာ့ဖ္ဝဲကေတာ့ facebook page ေတြမွာ Live Streaming ျပဳလုပ္ဖို႔နဲ႔ Video recording ေတြကိုျပဳလုပ္ဖို႔အတြက္ ဖန္တီးေပးထားတဲ့ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 5 Dec 2016

iOS  device  မ်ားကို ကြန္ပ်ဴတာေပၚကေန Manage ျပဳလုပ္ႏိုင္မယ့္ေဆာ့ဖ္ဝဲျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 28 Nov 2016

စာသားမ်ားမွ အသံဖိုင္အျဖစ္ ေျပာင္းလဲေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 21 Nov 2016

Youtube ေပၚသို႔ Video File ေတြ တင္တဲ့သူေတြအတြက္ Video File ကို တစ္ခါတည္း ျပင္ဆင္ၿပီး  ေဆာ့ဖ္ဝဲအတြင္းမွပဲ Upload ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 16 Nov 2016

Windows Opreating System အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ Recovery software အမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္သလို၊ Windows Password ေတြ ေမ့သြားရင္လည္း အသစ္ျပန္လည္ ဖန္တီးေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 7 Nov 2016

System Utilities တစ္ခုျဖစ္တဲ့ SpeedFan software ဟာ ကြန္ပ်ဴတာအတြင္း တပ္ဆင္ထားတဲ့ Hardware ပိုင္းေတြကို ေစာင့္ၾကည့္ႏိုင္တဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 31 Oct 2016

ကေလးငယ္မ်ား အင္တာနက္ အသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ ညစ္ညမ္း ဝက္ဘ္ဆိုက္ေတြကို မၾကည့္႐ႈမိေစဖို႔အတြက္ တားဆီးေပးႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 24 Oct 2016

Pegasus Mail ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mail Client ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages