Home » 

Review : Tablets

Wednesday, 26 Aug 2015

ပံုမွန္ Tablet မ်ားကဲ့သုိ႔မဟုတ္ဘဲ ေကာင္းမြန္တဲ့ ဒီဇိုင္းနဲ႔ ဖန္တီးျပဳလုပ္ထားသလို မိမိ Tablet ကို အျခားသူမ်ား အလြယ္တကူ ဝင္ေရာက္အသံုးမျပဳႏိုင္ေစရန္အတြက္ Finger Print စနစ္ကို ထည့္သြင္းေပး ထားပါတယ္

Tuesday, 25 Aug 2015

Lenovo Tab 2 A7 ဟာ အင္တာနက္ သံုးစဲြခ်င္သူမ်ားအတြက္ SIM Card ထည့္သြင္း အသံုးျပဳႏိုင္ေအာင္ စီစဥ္ေပးထားပါတယ္။

Monday, 24 Aug 2015

LG G Pad X8.3 တြင္ 4G LTE ေထာက္ပံ့မႈ ပါဝင္လာၿပီး  USB stick ကို တပ္ဆင္အသုံးျပဳႏိုင္သည္။

Wednesday, 19 Aug 2015

စတိုင္က်လွပတဲ့ Acer Iconia A1-830 Tablet ဟာ ေနာက္ခံ ေက်ာဘက္ကို အလူမီနီယံနဲ႔ ျပဳလုပ္ေပးထားပါတယ္။

Monday, 17 Aug 2015

Windows Operating System ကိုသံုးစဲြႏိုင္မယ့္ Tablet အမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 12 Aug 2015

Acer Iconia Tab 8 ဟာ ပါးလႊာတဲ့ ဒီဇိုင္းပံုနဲ႔ ေနာက္ခံကို အလူမီနီယံနဲ႔ ဖဲြ႕စည္းတည္ေဆာက္ ေပးထားပါတယ္။

Wednesday, 5 Aug 2015

Windows Opearting System ကို အသံုးျပဳထားၿပီး MicroSD Card ကို ထပ္မံထည့္သြင္းမယ္ဆိုပါက 120GB အထိ အေထာက္အပံ့ေပးႏိုင္မွာ ျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 29 Jul 2015

Hinesense Sero 7LT tablet သည္ ေဈးႏႈန္းခ်ိဳသာၿပီး HDMI Mino port ပါဝင္တဲ့ budget tablet အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 22 Jul 2015

SIM Card ထည့္သြင္း သံုးစဲြလို႔ ရတဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္တာေၾကာင့္ ခရီးသြားလာ ေနသူမ်ားအဖို႔ အလြယ္တကူသယ္ယူၿပီး အင္တာနက္ အသံုးျပဳႏိုင္သလို ေဈးႏႈန္းကလည္း သင့္တင့္မွ်တတာ ကိုေတြ႔ျမင္ရမွာျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 15 Jul 2015

CDMA အသံုးျပဳသူမ်ားေရာ GSM အသံုးျပဳသူမ်ားပါ သံုးစဲြႏိုင္မယ့္ Tablet အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Pages