Home » 

Review : Tablets

Monday, 30 Nov 2015

မ်ိဳးဆက္သစ္ iPad Pro သည္ Apple tablet မ်ားအနက္ အႀကီးမားဆုံးႏွင့္ အျမန္ဆန္ဆုံး ထုတ္ကုန္ျဖစ္သည္။

Wednesday, 25 Nov 2015

Lenovo Yoga Tablet 3 သည္ ဘက္ထရီကို ၾကာျမင့္စြာ အသံုးျပဳႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးထားၿပီး အသံပိုင္းမွာလည္း ၾကည္လင္ျပတ္သားတဲ့ အသံကိုထုတ္လုပ္ ေပးႏိုင္မယ့္ စပီကာကို ထည့္သြင္းေပးထားတဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 9 Nov 2015

Amazon Fire HD 10 သည္ Prime ဝန္ေဆာင္မႈ သုံးစြဲသူမ်ားကို library အတြင္း႐ုပ္ရွင္ႏွင့္ ႐ုပ္သံဇာတ္လမ္းတြဲမ်ား လြယ္ကူစြာၾကည့္႐ႈျခင္း သုိ႔မဟုတ္ download ျပဳလုပ္ႏို္င္သည္။

Tuesday, 27 Oct 2015

ကန္ေဒၚလာ ၂၀၀ ေက်ာ္ျဖင့္ နည္းပညာျမင့္ Tablet ကို ကိုင္ေဆာင္ခ်င္သူမ်ား အႀကိဳက္ျဖစ္မည့္ Tablet တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 26 Oct 2015

မ်က္ႏွာျပင္ အရြယ္အစား ၁၀ လက္မရွိ Lenovo Tab 2 A10-70 တြင္ 1,920x 1,200 ႐ုပ္ထြက္ အရည္အေသြးျမင့္ display ပါဝင္ၿပီး ေစ်းႏႈန္းလည္း သင့္တင့္သည္။

Monday, 19 Oct 2015

Amazon Fire HD 8 ကို ပလတ္စတစ္ ကိုယ္ထည္ျဖင့္ ဖန္တီးထားသည္။ ဖိုင္အရြယ္အစား ႀကီးမားသည့္ ဂိမ္းမ်ား load ျပဳလုပ္ရာတြင္ ေႏွးေကြးၿပီး ဂိမ္းေဆာ့ရာတြင္ ထစ္ေငါ့မႈမ်ားရွိသည္။

Wednesday, 30 Sep 2015

Dual SIM Card slot ပါဝင္တဲ့အတြက္ SIM card တစ္ကတ္ထက္ပိုၿပီး ကိုင္ေဆာင္သူမ်ာ အႀကိဳက္ေတြ႕ေစမယ့္ Tablet အမ်ိဳးအစား ျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 23 Sep 2015

ေငြေၾကးေခၽြတာ လိုသူမ်ား အတြက္ေတာ့ ကန္ေဒၚလာ ၉၉ ေဒၚလာခန္႔သာ အသံုးျပဳရမယ့္ Tablet အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 15 Sep 2015

HD Screen အသံုးျပဳထားတဲ့ Sony Xperia Z4 Tablet ဟာ ပါးလႊာတဲ့ ကိုယ္ထည္ရွိၿပီး Water proof ဒီဇိုင္းနဲ႔ ျပဳလုပ္ထားပါတယ္။

Monday, 7 Sep 2015

Lenovo Tab 2 A8 သည္  အင္တာနက္ အသုံးျပဳျခင္း၊ အီးေမးလ္မ်ား စစ္ေဆးျခင္းႏွင့္ ဗြီဒီယိုၾကည့္႐ႈရာတြင္ အသုံးျပဳႏိုင္မည့္ ေစ်းႏႈန္းသက္သာေသာ tablet တစ္မ်ိဳး ျဖစ္သည္။

Pages