Home » 

Review : Tablets

Thursday, 3 Nov 2016

လုပ္ငန္းအတြက္ အလုပ္လုပ္ေဆာင္မယ္ဆိုရင္ ဒီ Tablet ဟာ စြမ္းေဆာင္ရည္ျမင့္တဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစား တစ္ခုလည္း ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 28 Oct 2016

တန္ဖိုး - ကန္ေဒၚလာ ၃၈၉

အားသာခ်က္

Tablet ရဲ႕ အလုပ္လုပ္ကိုင္ႏိုင္တဲ့ စြမ္းအားျမင့္မား ေကာင္းမြန္ၿပီး အသံပိုင္းေကာင္းမြန္မႈက ဒီ Tablet ရဲ႕ အားသာခ်က္ပဲ ျဖစ္ပါတယ္။ ဒါ့အျပင္ earbud ကလည္း အသံအရည္အေသြး ေကာင္းေကာင္းနဲ႔ သီခ်င္းနားေထာင္ ခ်င္သူမ်ားအတြက္ စိတ္တိုင္းက်ေစမွာ ျဖစ္ပါတယ္။

အားနည္းခ်က္

Friday, 21 Oct 2016

SIM card ထည့္သြင္းႏိုင္တဲ့အတြက္ Tablet ေပၚကေန မိုဘိုင္းအင္တာနက္ ခ်ိတ္ဆက္သံုးစဲြခ်င္ သူမ်ားအတြက္ အသံုးတည့္မယ့္ Tablet ျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 13 Oct 2016

Asus ZenPad Z8 သည္ စြမ္းေဆာင္ရည္ ေကာင္းမြန္ၿပီး ဘက္ထရီ သံုးစဲြမႈ ၾကာရွည္ခံကာ USB-C ကိုအသံုးျပဳၿပီး Battery ကို ပိုမိုျမန္ဆန္စြာနဲ႔ အားသြင္းႏိုင္မွာ ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 23 Sep 2016

Display Screen ၾကည္လင္ျပတ္သားမႈက ဒီ Tablet ရဲ႕အားသာခ်က္ တစ္ခုျဖစ္ၿပီး Mobile Data သံုးစဲြတဲ့ အခါမွာလည္း လိုင္းဆဲြအား ေကာင္းမြန္တဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစား ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 16 Sep 2016

တန္ဖိုး - ကန္ေဒၚလာ ၁၆၅

အားသာခ်က္

Saturday, 10 Sep 2016

Samsung Galaxy Tab J သည္ Sim Card ထည့္သြင္း အသံုးျပဳႏိုင္တဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစားျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 29 Aug 2016

Asus ZenPad Z8 ကုိ ၁၄၉ ေဒၚလာျဖင့္ စတင္ေရာင္းခ်လ်က္ရွိရာ 4G LTE ေထာက္ပံ့မႈ  ပါဝင္သည္။

Wednesday, 17 Aug 2016

Lenovo ThinkPad X1 ဟာ ပါးလႊာတဲ့ဒီဇိုင္းနဲ႔ Keyboard ခ်ိတ္ဆက ္အသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ Laptop လိုမ်ိဳးလည္း သံုးစဲြႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးထားတဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 9 Aug 2016

ဂိမ္းကစားရတာကို ဝါသနာပါ သူမ်ားအတြက္နဲ႔ Tablet ေပၚကေန ႐ုပ္ရွင္၊ ဗီဒီယိုၾကည့္႐ႈ ခ်င္သူမ်ားအတြက္ အသံုးျပဳသင့္တဲ့ Tablet အမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Pages