Home » 

Review : Mobile

Tuesday, 5 May 2015

ဖုန္းရဲ႕ လံုၿခံဳေရးအတြက္ ေကာင္းမြန္တဲ့ Finger Print စနစ္ ပါဝင္တဲ့အျပင္ Finger Print စနစ္မွာလည္း အြန္လိုင္း ေငြေပးေခ်ျခင္း စနစ္ကို အသံုးျပဳ ႏိုင္ပါတယ္။

Tuesday, 28 Apr 2015

OPPO Mirror 3 ရဲ႕ အရြယ္အစားနဲ႔ ပံုစံဒီဇိုင္းပိုင္းမွာ ေသသပ္ပါတယ္။

Tuesday, 7 Apr 2015

ဒီဖုန္းဟာ ဖန္စီႏွစ္သက္ သူေတြအတြက္ စိတ္ဝင္စားစရာ အသံုးျပဳ နည္းစနစ္ေတြကို ထည့္သြင္းေပးထားတဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ၿပီး ဖုန္းမွာပါဝင္တဲ့ အသံုးျပဳစနစ္ ေတြဟာလည္း ဆန္းသစ္တဲ့ အသံုးျပဳပံုစံေတြကို ျမင္ေတြ႕ႏိုင္ပါတယ္။

Tuesday, 31 Mar 2015

HTC Desire 526G ဟာ ေစ်းႏႈန္းသင့္တဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ေပမယ့္ ဖုန္းထဲမွာ ထည့္သြင္းအသံုးျပဳထားတဲ့ Hardware စနစ္ပိုင္းေတြမွာ ျမင့္မားေကာင္းမြန္တာ ေတြ႕ရပါတယ္။

Tuesday, 17 Mar 2015

ဖုန္းမွာ အသံုးျပဳထားတဲ့ Hardware စနစ္ပိုင္းေတြမွာ ေကာင္းမြန္မႈ ရွိေနတာ ေတြ႕ရပါတယ္။

Tuesday, 10 Mar 2015

အားသာခ်က္

အလူမီနီယံနဲ႔ ပလတ္စတစ္ကို တြဲဖက္ဖန္တီးထားတဲ့ ကိုယ္ထည္က ကိုင္တြယ္ရတာ အထူးပဲေကာင္းမြန္ လွပါတယ္။ ကင္မရာ ပိုင္းမွာေတာ့ A5 ရဲ႕ကင္မရာထက္ Mega Pixel နည္းေပမယ့္ အသံုးျပဳတဲ့ ေနရာမွာေတာ့ ေကာင္းမြန္ ျမန္ဆန္သလို ၾကည္လင္ ျပတ္သားမႈလည္း ရွိေနပါတယ္။ ဖုန္းရဲ႕လုပ္ေဆာင္ခ်က္ ပိုင္းကလည္း ျမန္ဆန္မႈရွိၿပီး ဖုန္းမွတ္ဉာဏ္ပိုင္းနဲ႔ Sensor စနစ္ပိုင္းေတြမွာလည္း ေကာင္းမြန္ပါတယ္။

အားနည္းခ်က္

Wednesday, 4 Mar 2015

Samsung Galaxy S6 Edge မွာ အသံုးျပဳထားတဲ့ Hardware စနစ္ပိုင္းေတြမွာ ျပည့္စံုေကာင္းမြန္မႈ ရွိပါတယ္။

Tuesday, 3 Mar 2015

Sony Xperia T2 Ultra Gold မွာဖြဲ႕စည္း တည္ေဆာက္ထားတဲ့ Hardware စနစ္ပိုင္းေတြနဲ႔ ဖုန္းတြင္း အသံုးျပဳ စနစ္ပိုင္းေတြမွာ ေကာင္းမြန္တာ ေတြ႕ရပါတယ္။

Tuesday, 24 Feb 2015

ကင္မရာပိုင္းမွာ ေကာင္းမြန္တာ ေတြ႕ရပါတယ္။ Selfie စနစ္အ တြက္ အလြယ္ကူဆံုးနဲ႔ အေကာင္းဆံုး ျဖစ္ႏိုင္မယ့္ ပံုစံမ်ိဳး ျပဳလုပ္ထားၿပီး ဖုန္းထဲမွာထည့္သြင္း အသံုးျပဳထားတဲ့ CPU, GPU စနစ္ေတြနဲ႔ ဖုန္းမွတ္ဉာဏ္ စနစ္ဟာလည္း ျမင့္မားေကာင္းမြန္ပါတယ္။

Tuesday, 17 Feb 2015

OPPO N3 မွာ အသံုးျပဳထားတဲ့ CPU, GPU, Sensor အစရွိတဲ့ Hardware ပိုင္းေတြျမင့္မား ေကာင္းမြန္ပါတယ္။

Pages