Home » 

Review : Mobile

Tuesday, 1 Sep 2015

HTC Desire 820 တန္ဖိုးသင့္ အလယ္အလတ္ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ေသာ္လည္း ဖုန္းတြင္ထည့္သြင္း အသံုးျပဳထားေသာ CPU, GPU အစရွိသည့္ Hardware စနစ္ပိုင္းမ်ားတြင္ ေကာင္းမြန္သည္။

Tuesday, 25 Aug 2015

Samsung Galaxy J5 သည္ တန္ဖိုးသင့္ အလယ္အလတ္တန္းစား ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ေသာ္လည္း ဖုန္းတြင္အသံုးျပဳထားေသာ Screen အရည္အေသြးမွာ ေကာင္းမြန္သည္။

Tuesday, 18 Aug 2015

Power Bank တစ္လုံးနီးပါး ပမာဏရွိသည့္ ဘက္ထရီ အမ်ဳိးအစားကို အသုံးျပဳထားၿပီး ဖုန္းကို Stand by အေနျဖင့္ နာရီ ၅ဝဝ ၾကာထားရွိ အသုံးျပဳႏုိင္မည္ ျဖစ္သည္။

Tuesday, 11 Aug 2015

တန္ဖိုးနည္းဖုန္း အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ေသာ္လည္း ဖုန္းတြင္ထည့္သြင္း အသံုးျပဳေပးထားေသာ CPU, GPU အစရွိေသာ Hardware ပိုင္းမ်ားတြင္ ေကာင္းမြန္သည္။

Tuesday, 4 Aug 2015

တန္ဖိုးနည္းဖုန္း အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ေသာ္လည္း ဖုန္းတြင္ထည့္သြင္း အသံုးျပဳထားေသာ CPU, GPU စနစ္ပိုင္းမ်ားတြင္ ျမင့္မားေကာင္းမြန္ေသာ ဖုန္းျဖစ္သည္။

Tuesday, 28 Jul 2015

HTC One E9+ တြင္ ဖြဲ႕စည္းတည္ေဆာက္ထားေသာ CUP, GPU အစရွိသည့္ Hardware စနစ္ပိုင္းမ်ား ျမင့္မားေကာင္းမြန္သည့္အျပင္ ကင္မရာ ပိုင္းတြင္လည္း Mega Pixel ျမင့္မားေသာ ကင္မရာကို အသံုးျပဳထားသည္။

Monday, 20 Jul 2015

Cherry Mobile One
Device Support - Cherry Mobile
Price   - 109,000 Ks

အားသာခ်က္

တန္ဖိုးနည္း ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ေပမယ့္ Cherry Mobile ရဲ႕ ပထမဆံုး Google နဲ႔ စာခ်ဳပ္ခ်ဳပ္ဆိုခဲ့တဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား ျဖစ္တဲ့အတြက္ အြန္လိုင္းအသံုးျပဳ Google Service ေတြကို ျပည့္ျပည့္စံုစံု ျမင္ေတြ႕အသံုးျပဳ ႏိုင္ပါတယ္။ OS Version ျမင့္မားတဲ့ တန္ဖိုးနည္း ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ၿပီး CPU ပိုင္းမွာလည္း ေကာင္းမြန္တာကို ေတြ႕ရပါတယ္။

အားနည္းခ်က္

Tuesday, 14 Jul 2015

LG G4 မွာ ဖြဲ႕စည္းတည္ေဆာက္ထားတဲ့ CPU, GPU အစရွိတဲ့ Hardware စနစ္ေတြ ေကာင္းမြန္ပါတယ္။

Tuesday, 7 Jul 2015

ဖုန္းမွာဖြဲ႕စည္း တည္ေဆာက္ထားတဲ့ CPU, GPU အစရွိတဲ့ Hardware စနစ္ေတြ ေကာင္းမြန္ပါတယ္။

Tuesday, 30 Jun 2015

Sony Xperia C4 မွာ ဖြဲ႕စည္းတည္ေဆာက္ ထားတဲ့ CPU, GPU အစရွိတဲ့ Hardware စနစ္ပိုင္းေတြမွာ ေကာင္းမြန္မႈ ရွိေနပါတယ္။

Pages