Home » 

Review : Mobile

Tuesday, 8 Nov 2016

Sim Card ႏွစ္ကတ္တစ္ၿပိဳင္တည္း ထည့္သြင္း အသံုးျပဳ ႏိုင္တဲ့အျပင္ SD Card ကိုလည္း ထည့္သြင္းႏိုင္တာက LG Stylus 2 အားသာခ်က္ တစ္ခုလို႔ ဆိုရမွာပါ။

Tuesday, 1 Nov 2016

ေစ်းႏႈန္း အလယ္အလတ္တန္းစား ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ၿပီး ဖုန္းမွာပါဝင္တဲ့ CPU, GPU အစရွိတဲ့ စနစ္ေတြမွာ ေကာင္းမြန္တဲ့အတြက္ ဖုန္းကိုအသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ ျမန္ဆန္ေခ်ာေမြ႕မႈ ရွိေနပါလိမ့္မယ္။

Tuesday, 25 Oct 2016

LG K10 LTE ဖုန္းဟာ Knock Code စနစ္ပါဝင္တဲ့အတြက္ ဖုန္းကိုအသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ Screen ဖြင့္၊ ပိတ္ျပဳလုပ္ျခင္း ေတြအတြက္ လြယ္ကူလွ်င္ျမန္စြာ အသံုးျပဳႏိုင္တဲ့အျပင္ Knock Code စနစ္နဲ႔ ဖုန္းကို Lock ျပဳလုပ္ႏိုင္ပါတယ္။

Tuesday, 18 Oct 2016

Device Support - Asus
Price - 399,000 Ks

အားသာခ်က္

Tuesday, 11 Oct 2016

Device Support - Alpha Technology
Price - 439,000 Ks

အားသာခ်က္

Tuesday, 4 Oct 2016

ေစ်းႏႈန္းသက္သာတဲ့ တန္ဖိုးနည္း စမတ္ဖုန္း အမ်ိဳးအစား ျဖစ္တာေၾကာင့္ ေငြေၾကးေခၽြတာ လိုသူေတြ အတြက္ေတာ့ ေရြးခ်ယ္ႏိုင္မယ့္ ဖုန္းျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 27 Sep 2016

KENBO Hero 2 သည္ ေစ်းႏႈန္းသက္သာတဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ေပမယ့္လည္း ဖုန္းမွာပါဝင္ဖြဲ႕စည္း တည္ေဆာက္ထားတဲ့ CPU, GPU, Memory အစရွိတဲ့ အစိတ္အပိုင္းေတြမွာ သင့္တင့္ေကာင္းမြန္တာ ေတြ႕ရမွာပါ။

Tuesday, 20 Sep 2016

Device Support - HTC
Price - 359,000 Ks

အားသာခ်က္

Tuesday, 13 Sep 2016

Xiaomi Redmi Note 4 ဖုန္းသည္ မွတ္ဉာဏ္ပိုင္းမွာ ျမင့္မားေကာင္းမြန္တဲ့ ဖုန္းျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 6 Sep 2016

Device Support – Huawei
Price - 209,000 Ks

အားသာခ်က္

Pages