Home » 

Review : Mobile

Tuesday, 6 Dec 2016

ဒီဖုန္းကေတာ့ Huawei ကေန ျပည္တြင္းေစ်းကြက္ကို မၾကာခင္အခ်ိန္မွာ အသစ္ထပ္မံ တင္သြင္းမိတ္ဆက္လာေတာ့မဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 2 Dec 2016
Price : 529,000

အားသာခ်က္

Friday, 25 Nov 2016

Xiaomi Redmi Pro ဟာဆိုရင္ ကင္မရာပိုင္းမွာ ေကာင္းမြန္တဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 18 Nov 2016

Price : 219,000

အားသာခ်က္

ေရွ႕ကထြက္ခဲ့တဲ့ OPPO ရဲ႕ A37 ထက္ မွတ္ဉာဏ္ပိုင္းမွာေတာ့ သိသိသာသာ ပိုေကာင္းမြန္လာတဲ့ အားသာခ်က္ ရွိေနပါတယ္။ ဒါ့အျပင္ ကင္မရာပိုင္းမွာ ဆိုရင္လည္း ေရွ႕ကင္မရာဟာ A37 နဲ႔ တူညီေနေပမယ့္ ေနာက္ဘက္ ကင္မရာပိုင္းမွာေတာ့ A39 က Megapixels ပိုင္းမွာပိုၿပီး ေကာင္းမြန္လာတာကို ေတြ႕ရမွာပါ။ CPU ပိုင္းမွာလည္း A37 ထက္ပို ၿပီး ျမင့္မားပါတယ္။

Friday, 11 Nov 2016

Sony Xperia XZ ဟာဆိုရင္ ကင္မရာပိုင္းမွာ ေကာင္းမြန္တဲ့ ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 8 Nov 2016

Sim Card ႏွစ္ကတ္တစ္ၿပိဳင္တည္း ထည့္သြင္း အသံုးျပဳ ႏိုင္တဲ့အျပင္ SD Card ကိုလည္း ထည့္သြင္းႏိုင္တာက LG Stylus 2 အားသာခ်က္ တစ္ခုလို႔ ဆိုရမွာပါ။

Tuesday, 1 Nov 2016

ေစ်းႏႈန္း အလယ္အလတ္တန္းစား ဖုန္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္ၿပီး ဖုန္းမွာပါဝင္တဲ့ CPU, GPU အစရွိတဲ့ စနစ္ေတြမွာ ေကာင္းမြန္တဲ့အတြက္ ဖုန္းကိုအသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ ျမန္ဆန္ေခ်ာေမြ႕မႈ ရွိေနပါလိမ့္မယ္။

Tuesday, 25 Oct 2016

LG K10 LTE ဖုန္းဟာ Knock Code စနစ္ပါဝင္တဲ့အတြက္ ဖုန္းကိုအသံုးျပဳတဲ့အခါမွာ Screen ဖြင့္၊ ပိတ္ျပဳလုပ္ျခင္း ေတြအတြက္ လြယ္ကူလွ်င္ျမန္စြာ အသံုးျပဳႏိုင္တဲ့အျပင္ Knock Code စနစ္နဲ႔ ဖုန္းကို Lock ျပဳလုပ္ႏိုင္ပါတယ္။

Tuesday, 18 Oct 2016

Device Support - Asus
Price - 399,000 Ks

အားသာခ်က္

Tuesday, 11 Oct 2016

Device Support - Alpha Technology
Price - 439,000 Ks

အားသာခ်က္

Pages