Home » 

Promotion News

Wednesday, 17 Aug 2016

LG မွ Get & Go ႏွင့္ ON OFF DAY ပ႐ိုမိုးရွင္းအစီအစဥ္မ်ား ျပဳလုပ္သြားမည္ဟု သိရသည္။

Monday, 15 Aug 2016

Pokémon Go ဂိမ္းကို ကစားေနၾကသည့္ Pokémon Trainer မ်ားအတြက္ အရည္အေသြးျမင့္ Power Bank မ်ားကို ေလ်ွာ့ေစ်းျဖင့္ ေရာင္းခ် ေပးသြားမည္ ျဖစ္ေၾကာင္း Techno Life အေရာင္းဆိုင္မွ သိရသည္။

Friday, 29 Jul 2016

Huawei G စီးရီး၏ ေနာက္ဆုံးထြက္ ထုတ္ကုန္သစ္ျဖစ္သည့္ Huawei GR5 min ေမာ္ဒယ္ႏွင့္ Y6 II ေမာ္ဒယ္စမတ္ဖုန္းမ်ားကို အထူး ပ႐ိုမိုးရွင္းအေနျဖင့္ ေရာင္းခ်
မည္ျဖစ္သည္။

Thursday, 21 Jul 2016

Samsung ၏ ေနာက္ဆုံးထြက္ A series ေမာ္ဒယ္ Galaxy A9 Pro 2016 စမတ္ဖုန္းအား စတင္ မိတ္ဆက္ျခင္းအတြက္ အထူး ပ႐ိုမုိးရွင္းျဖင့္ ေရာင္းခ်မည္ျဖစ္ေၾကာင္း သိရသည္။

Monday, 18 Jul 2016

ဆူဇူကီးျမန္မာေမာ္ေတာ္ကားကုမၸဏီမွ စတိုင္က်လွပမႈရွိေအာင္ ေျပာင္းလဲျပင္ဆင္ထုတ္လုပ္ထားသည့္ ဘက္စံုသံုး ERTIGA ကား တရား၀င္မိတ္ဆက္ေၾကညာပြဲကို Myanmar Plaza Promotion Area တြင္ က်င္းပျပဳလုပ္ခဲ့သည္။
 

Thursday, 7 Jul 2016

Mobile ႏွင့္ Tablet မ်ားကို အထူး ပ႐ိုမိုးရွင္း အစီအစဥ္ျဖင့္ ေရာင္းခ်မည္ ျဖစ္ေၾကာင္း Technoland အေရာင္းဆိုင္မွ သိရသည္။

Tuesday, 5 Jul 2016

ဇူလိုင္လ ၂ ရက္မွ ၃၁ ရက္ထိ Gift Month ပ႐ိုမိုးရွင္းအစီအစဥ္ကို က်င္းပျပဳလုပ္သြားမည္ျဖစ္ေၾကာင္း Vivo Myanmar မွ သိရသည္။

Friday, 24 Jun 2016

SP (Silicon Power) အမွတ္တံဆိပ္ နည္းပညာ ထုတ္ကုန္မ်ားကို ျမန္မာျပည္ တစ္ျပည္လံုး တစ္ဦးတည္း ကိုယ္စားလွယ္အျဖစ္ ေရာင္းခ်လ်က္ရွိသည့္ GoldenPower Technology Co.,Ltd မွ ႏွစ္ပတ္လည္ ေစ်းေရာင္းပြဲေတာ္ကို ျပဳလုပ္သြားမည္ျဖစ္ေၾကာင္း သိရသည္။

Thursday, 23 Jun 2016

Samsung စမတ္ဖုန္း ဝယ္ယူပါက Samsung Gear S2 Classic (smart watch) ကို ေစ်းေလွ်ာ့ေရာင္းခ်ေပးမည္ျဖစ္ေၾကာင္း DCM World အေရာင္းဆိုင္မွ သိရသည္။

Wednesday, 22 Jun 2016

KMD Institute Fan Page မွ  ေက်ာင္းသား၊ ေက်ာင္းသူမ်ားအတြက္ လစဥ္လတိုင္း KMD စင္တာခြဲမ်ားမွ Promotion Discount မ်ား စီစဥ္ေပးထားေၾကာင္း သိရသည္။

Pages