Home » 

Download : Mac

Friday, 13 Mar 2015

AdwareMedic သည္ Mac OS ျဖင့္ ကြန္ပ်ဴတာသံုးစဲြသူမ်ား မိမိကြန္ပ်ဴတာတြင္ Adware မ်ား မကပ္ၿငိေစရန္အတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္သည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 6 Mar 2015

Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴတာေပၚမွ ေၾကာ္ျငာမ်ား ထည့္သြင္းထားသည့္ iPhone, iPad App မ်ားအား ေၾကာ္ျငာမ်ား မျပသႏိုင္ေစရန္အတြက္ ဖယ္ရွားေပးႏိုင္ မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 27 Feb 2015

Android App မ်ားကို Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာမ်ားေပၚတြင္ အသံုးျပဳလိုသူမ်ားအတြက္ Android OS Emulator ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 20 Feb 2015

Mac OS အသံုးျပဳသူမ်ား အတြက္ Audio File မ်ားကို Convert ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 13 Feb 2015

Free WhatsApp Recovery ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာတြင္ ထည့္သြင္းသံုးစဲြႏိုင္မည့္ Recovery ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 6 Feb 2015

Duet Display ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာမွေန၍ iPhone, iPad တို႔ကို Screen Sharing ျပဳလုပ္ၿပီး အသံုးျပဳႏိုင္သည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 3 Feb 2015

ဖိုင္အရြယ္အစား ေသးငယ္ၿပီး အသံုးဝင္တဲ့ App Cleaner ဆိုတဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲဟာ Mac OS အတြင္း ထည့္သြင္းထားတဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲေတြကို ျပန္လည္ ဖယ္ရွားတဲ့အခါမွာ အသံုးဝင္တဲ့ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 30 Jan 2015

AdwareMedic သည္ Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာတြင္ Adware မ်ား ကပ္ညႇိပါက ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 23 Jan 2015

Autodesk Prxlr ဆိုသည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲသည္ Mac OS အသံုးျပဳထားသည့္ ကြန္ပ်ဴ တာမ်ားတြင္ ထည့္သြင္း သံုးစဲြႏိုင္သည့္ ဓာတ္ပံုျပဳ ျပင္ႏိုင္မည့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 16 Jan 2015

Mac OS သံုးစဲြသူမ်ား မိမိကြန္ပ်ဴတာေပၚမွ Torrent မ်ားကို Download ျပဳလုပ္ခ်င္သည့္အခါတြင္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ Torrent downloader တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Pages