Home » 

Download : iOs

Monday, 26 Jan 2015

Framed ဆိုသည့္ Game App သည္ မိမိဇာတ္လမ္းကို ပထမတြင္ ေဖာ္ျပထားသည့္ ရလဒ္မွ ေနာက္ထပ္ ရလဒ္တစ္မ်ိဳး ေျပာင္းလဲေအာင္ ေဆာ့ကစားရမည့္ ဥာဏ္စမ္းဂိမ္းတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 19 Jan 2015

Facebook Magic Liker ဆိုသည့္ App သည္ Facebook တြင္ စီးပြားေရးလုပ္ငန္းမ်ားအတြက္ပဲျဖစ္ျဖစ္၊ အျခားေသာ အေရာင္းအဝယ္ Page မ်ား အတြက္ပဲျဖစ္ျဖစ္ မိမိ၏ Page တြင္ တင္သည့္ အရာမ်ားကို လူအမ်ား ပိုမုိျမင္ေတြ႕ ေစရန္အတြက္ Boost ျပဳလုပ္ေပးျခင္း၊ Follower မ်ားစြာ ရေစရန္အတြက္ ျပဳလုပ္ျခင္းမ်ားကို Facebook မွတစ္ဆင့္ ဝယ္ယူအသံုးျပဳသည့္အခါမွာ iPhone, iPad တို႔ေပၚမွေန၍ အလြယ္တကူ ဝယ္ယူ၍ အသံုးျပဳႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးထားသည့္ App ျဖစ္သည္။

Monday, 12 Jan 2015

Drawing Brush Free ဆိုသည့္ App သည္ ဓာတ္ပံုမ်ားမွ တစ္ဆင့္ ေရေဆးပန္းခ်ီကဲ့သို႔ ျဖစ္သြားေစရန္အတြက္ ျပဳလုပ္ ဖန္တီးေပးႏိုင္သည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 5 Jan 2015

Simple Transfer Pro App သည္ iPhone, iPad, iPod Touch အစရွိသည့္ Device မ်ားေပၚမွ ဓာတ္ပံုမ်ား Video မ်ားကို Wireless အသံုးျပဳ၍ ကြန္ပ်ဴ တာအတြင္းသို႔ လဲႊေျပာင္း၍ ထည့္ႏိုင္မည့္ App ျဖစ္သည္။

Monday, 29 Dec 2014

Envelope ဆိုသည့္ App သည္ Google, Yahoo, Outlook, iCloud, AOL အစရွိသည္တို႔ ႏွင့္ ခ်ိတ္ဆက္အသံုးျပဳႏိုင္သည့္ Mail App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 22 Dec 2014

Magi Cover ဆုိသည့္ App သည္ iPhone, iPad တို႔ေပၚမွေန၍ Facebook Timeline Cover Photo မ်ားကို ဖန္တီး ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 15 Dec 2014

iPhone ေပၚမွ ေပ်ာ္ရႊင္ဖြယ္ ဓာတ္ပံုေတြကို ႐ိုက္ကူးခ်င္သူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မယ့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Saturday, 13 Dec 2014

iOS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Developer ကိုထိန္လင္းေရႊ ထုတ္ေ၀ျဖန္႔ခ်ိေပးသည့္ Myanmar Zawgyi Keyboard ျဖစ္သည္။

Wednesday, 10 Dec 2014

iPhone, iPad, iPod Touch  အစရွိေသာ ထုတ္ကုန္ေတြမွာ Backup ျပဳလုပ္လိုတဲ့အခါ အသံုးျပဳႏိုင္သလို၊ Unlock ျပဳလုပ္လိုသူေတြ အေနနဲ႔လည္း အလြယ္တကူနဲ႔  Unlock ျပဳလုပ္ႏိုင္မယ့္ ေဆာ့ဖ္ဝဲ တစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 8 Dec 2014

ဥာဏ္စမ္းဂိမ္းေတြကို ေဆာ့ကစားလိုသူမ်ားအတြက္ iPhone, iPad တို႔ေပၚတြင္ ေဆာ့ကစားႏိုင္မည့္ ဥာဏ္စမ္းဂိမ္း အမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages