Home » 

Download : iOs

Monday, 6 Apr 2015

XnSketch App သည္ iPhone, iPad တို႔ေပၚမွ ႐ိုက္ကူးထားသည့္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို ကာတြန္းပံုႏွင့္ ခဲျခစ္ပံုၾကမ္းမ်ားျဖစ္ေအာင္ ေရးဆဲြေပးႏိုင္သည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 30 Mar 2015

Calendarium App သည္ ျပကၡဒိန္ App တစ္ခုျဖစ္ၿပီး၊ မိမိျပဳလုပ္ရမည့္ အရာေတြကို ေရးမွတ္ ထားႏိုင္မွာ ျဖစ္သလို၊ Event ေတြကိုလည္း မွတ္သား ထားႏိုင္မည္ ျဖစ္သည္။

Monday, 23 Mar 2015

Blurify App သည္ iOS 7 Background Stlye အတိုင္း ပံုမ်ားကို လႈပ္ခါလိုက္သည္ႏွင့္ ဓာတ္ပံုမ်ား Blur ျဖစ္သြားႏိုင္မည့္ App ျဖစ္သည္။

Monday, 16 Mar 2015

ရန္ကုန္ၿမိဳ႕ တြင္းရွိ စားေသာက္ဆိုင္မ်ားကို ရွာေဖြခ်င္သူမ်ားအတြက္ iOS အသံုးျပဳထားသည့္ Device ေပၚကေန အလြယ္တကူႏွင့္ လ်င္လ်င္ျမန္ျမန္ ရွာေဖြေပးႏိုင္မည့္ iOS App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 9 Mar 2015

Nova Smash ဂိမ္းသည္ ပိတ္ဆို႔ထားသည့္ အတားအဆီးမ်ားကို ထိုးေဖာက္ထြက္ႏိုင္ရန္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 2 Mar 2015

Looksee ဆိုသည့္ App သည္ iPhone, iPad တို႔ေပၚမွ ႐ိုက္ကူးသည့္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို ျပင္ဆင္ဖန္တီးေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 23 Feb 2015

ပညာေရး အေထာက္အကူျပဳ App တစ္ခုျဖစ္သည့္ Distant Suns App သည္ အာကာသအတြင္းရွိေနႏွင့္ ၿဂိဳဟ္မ်ား၏ အကြာအေဝးမ်ား တြက္ခ်က္ပံုႏွင့္ ၿဂိဳဟ္မ်ား အကြာအေဝး အစရွိသည္တို႔အျပင္ အျခားေသာ အေၾကာင္းအရာမ်ားစြာကို ထည့္သြင္းေဖာ္ျပေပးထားသည္။

Monday, 16 Feb 2015

Weather Now ဆိုသည့္ App သည္ မိမိေနထိုင္သည့္ ေနရာ၏ ရာသီဥတု ခန္႔မွန္းခ်က္မ်ား၊ ရာသီဥတုႏွင့္ပတ္သက္သည့္ သတင္းမ်ားကို ေဖာ္ျပေပးႏိုင္သည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 9 Feb 2015

WireShare App သည္ iPhone, iPad တို႔ေပၚတြင္ အသံုးျပဳႏိုင္သည့္ Reader App တစ္မ်ိဳးျဖစ္သည္။

Monday, 2 Feb 2015

AirDisk Pro App သည္ iPhone, iPad, iPod Touch အစရွိသည္တို႔ကို Wireless, Bluetooth အစရွိသည္တို႔ႏွင့္ ခ်ိတ္ဆက္၍ Data မ်ားကို အျပန္အလွန္ ေဝမွ်ႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages