Home » 

Download : iOs

Monday, 22 Jun 2015

iOS Device မ်ားေပၚမွ 3D Graphic ကို အသံုးျပဳ ၿပီး အိမ္ၿခံဝန္း အျပင္အဆင္ႏွင့္ အလွဆင္မႈတို႔ကို အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 15 Jun 2015

Crazy Hedgy ဂိမ္းသည္ ၾကမ္းတမ္းလွသည့္ ခရီးရွည္ႀကီးကို သြားလာရင္း ႀကံဳေတြ႔ရမည့္ အႏၲရာယ္တို႔ကို ေက်ာ္လႊားသြားႏိုင္ေအာင္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိ ဳးအစား ျဖစ္သည္။

Tuesday, 9 Jun 2015

Moji Keyboard သည္ ပံုမွန္ေတြ႕ ျမင္ေနက် Emoji မ်ားအျပင္ အဆိုပါ Keyboard App တြင္ Emoji ေပါင္း ၉,၀၀၀ ေက်ာ္ႏွင့္ Animated Sticker မ်ားစြာလည္း ပါဝင္မည္ျဖစ္သည္။

Monday, 8 Jun 2015

Data Counter ဆိုသည့္ App သည္ ေန႔စဥ္ မိမိသံုးျပဳေနသည့္ Mobile Data အတြက္ မည္မွ်အသံုးျပဳထားသည္ဆုိသည္ကို တြက္ခ်က္ေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 1 Jun 2015

ပံုမွန္ျမင္ေတြ႕ေနက်  ဂဏန္းေပါင္းစက္ App မ်ားကဲ့သို႔ မဟုတ္ဘဲ တစ္မူထူးျခားေစရန္အတြက္ စီစဥ္ဖန္တီး ေပးထားသည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 25 May 2015

မိမိဓာတ္ပံုကို ေနရာတစ္ခုတည္းတြင္ ပံုစံအမ်ိဳးမ်ိဳး ေျပာင္းလဲ၍ ႐ိုက္ကူးခ်င္သူမ်ားအတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 18 May 2015

iPhone, iPad အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္သည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 11 May 2015

Note’d App သည္ iPhone, iPad တို႔ေပၚတြင္ မွတ္စုမ်ားကို မွတ္သားထားခ်င္သူမ်ားအတြက္ အသံုးတည့္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္ၿပီး၊ Notepad အေနနဲ႔သာမက Photo Album အေနနဲ႔ပါ အသံုးျပဳႏိုင္မည္ ျဖစ္သည္။

Monday, 4 May 2015

iPhone, iPad တို႔ေပၚမွ ႐ိုက္ကူးထားသည့္ Video ဖိုင္မ်ားကို Rotate ျပဳလုပ္ခ်င္သူမ်ားႏွင့္ Flip ျဖစ္ေအာင္ ျပဳလုပ္ခ်င္သူမ်ားအတြက္ အလြယ္တကူႏွင့္ ျပဳလုပ္ႏိုင္ရန္ စီစဥ္ေပးထားသည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 27 Apr 2015

Foxcard Pro ဆိုသည့္ App သည္ Business card, Visiting Card မ်ားကို iPhone, iPad တို႔ျဖင့္ Scan ျပဳလုပ္ၿပီး အလြယ္တကူႏွင့္ မိမိ Contact တြင္ ထည့္သြင္းသိမ္းဆည္းေပးႏိုင္မည့္ App အမ်ဳိး အစား တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages