Home » 

Download : iOs

Monday, 24 Aug 2015

Wanted Poster Pro app သည္ ရဲတပ္ဖဲြ႕မွ အလိုရွိသည့္ ေၾကာ္ျငာ စာေစာင္အျဖစ္ ျပဳလုပ္၍ သူငယ္ခ်င္း မိတ္ေဆြအေပါင္းအသင္း မ်ားကို ေနာက္ေျပာင္လုိသည့္ အခါတြင္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 17 Aug 2015

Haunted Night Game သည္ zombie မ်ားလက္မွ လြတ္ေျမာက္ေအာင္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းျဖစ္သည္။

Monday, 10 Aug 2015

HD Voice Recorder Pro app သည္ အသံမ်ားကို mp3, wav, m4a အစရွိသည့္ဖိုင္ Format မ်ားျဖင့္ ဖမ္းယူေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 4 Aug 2015

iOS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 3 Aug 2015

Footprint app သည္ ကိုယ္ေရာက္ဖူးခဲ့သည့္ ေနရာမ်ား၊ ႏိုင္ငံမ်ားကို Pin ျပဳလုပ္၍ မွတ္တမ္းတင္ ထားေပးႏိုင္သည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 27 Jul 2015

Lumen Trails Daily Planner app သည္ ေန႔စဥ္ျပဳလုပ္ရမည့္ လုပ္ငန္းေဆာင္တာမ်ားႏွင့္ ေလ့က်င့္ခန္းမ်ား ေန႔စဥ္ စားေသာက္သည့္ အစားအေသာက္မ်ား အစရွိသည္တို႔ကို မွတ္တမ္းတင္ထားေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 20 Jul 2015

PDF Forms သည္ Adobe PDF ဖိုင္မ်ားအတြင္း မွတ္ခ်က္မ်ားေပးျခင္း၊ လိုအပ္သည္မ်ားကို ျဖည့္စြက္ျခင္း အစရွိသည္တို႔ကို လုပ္ေဆာင္ႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးႏိုင္သည့္ App ျဖစ္သည္။

Monday, 13 Jul 2015

System Monitor App သည္ iPhone, iPad တို႔၏ ဘက္ထရီသံုးစဲြမႈႏွင့္ Stroage အေျခအေနတို႔ကို ေဖာ္ျပေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 6 Jul 2015

iPhone, iPad တုိ႔ကို အသံုးျပဳကာ ေထာင့္မ်ားကို တိုင္းတာႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ထုတ္လုပ္ေပးထားသည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 29 Jun 2015

Timer ျဖင့္ ဓာတ္ပံု႐ိုက္ကူးလိုသူမ်ားအတြက္ အဆင္ေျပေစမည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Pages