Home » 

Download : iOs

Thursday, 12 Jan 2017

အသစ္ေျပးဆဲြမယ့္ ရန္ကုန္ဘတ္စ္ကား လိုင္းမ်ားရဲ႕ အခ်က္အလက္ေတြကို ေလ့လာႏိုင္မယ့္ iOS app ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 4 Nov 2016

Battery Max Pro ဆိုသည့္ app သည္ iPhone, iPad တို႔တြင္ battery သံုးစဲြမႈႏွင့္ battery အေျခအေနတို႔ကို ေဖာ္ျပေပးမည့္ app ျဖစ္သည္။

Thursday, 3 Nov 2016

တိုက္ခိုက္ေရး ဂိမ္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္သည့္ God of Blades ဂိမ္းသည္ လက္နက္ဆန္းမ်ားျဖင့္ ညႊန္ၾကားျပသထားသည့္အတိုင္း ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 2 Nov 2016

iMessage ေပၚတြင္ Meme မ်ားကို သံုးစဲြရန္ အတြက္ Meme မ်ားကို ဖန္တီးျပဳလုပ္ေပးႏိုင္မည့္ app ျဖစ္သည္။

Friday, 5 Aug 2016

Hocus ဆိုသည့္ ဂိမ္းသည္ မ်က္စိကို လွည့္စားထားသည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစား ျဖစ္ၿပီး သတ္မွတ္ထားသည့္ အေပါက္ထဲသုိ႔ အတံုးေလးဝင္ေအာင္ လွိမ့္ၿပီး ကစားေပးရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစား တစ္ခုျဖစ္သည္။

Thursday, 4 Aug 2016

Poster Maker ဆိုသည့္ app သည္ ဇူလိုင္လ ၃၀ ရက္ေန႔တြင္ စတင္ျဖန္႔ခ်ိခဲ့သည့္ app ျဖစ္သည္။

Wednesday, 27 Jul 2016

Video LUT ဆိုသည့္ app သည္ ဇူလိုင္လ ၂၂ ရက္ေန႔မွ စတင္ျဖန္႔ခ်ိလိုက္သည့္ Video editing app ျဖစ္သည္။

Wednesday, 20 Jul 2016

Train Conductor 2 ဂိမ္းသည္ ရထားမ်ား တစ္စီးႏွင့္တစ္စီး တိုက္ခိုက္မႈမျဖစ္ေပၚေစရန္အတြက္ လမ္းလဲြမ်ားကို ျပဳလုပ္ေပးရမည့္ ဂိမ္းျဖစ္သည္။

Monday, 18 Jul 2016

iOS သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ ဓာတ္ပံုနဲ႔ အျခားေသာ အခ်က္အလက္ေတြကို အျခားသူမ်ား ဝင္ေရာက္ သံုးစဲြမႈမျပဳႏိုင္ေစရန္ စီစဥ္ေပးထားႏိုင္သည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Friday, 15 Jul 2016

Studio Music Player ဆိုသည့္ app သည္ iPhone, iPad ေပၚတြင္ Music Player ေကာင္းေကာင္းျဖင့္ သီခ်င္း နားေထာင္လိုသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ app ျဖစ္သည္။

Pages