Home » 

App Of The Day

Thursday, 10 Dec 2015

Air Attack HD Game app သည္ iOS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Shooting game အမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Thursday, 3 Dec 2015

Sleep Talk Recorder ဆိုသည့္ app သည္ ညဘက္အိပ္သည့္အခ်ိန္တြင္ ေယာင္တတ္သည့္သူမ်ားအတြက္ ညတိုင္း အိပ္ေနသည့္အခ်ိန္တြင္ ေယာင္၍ေျပာသည့္ စကားမ်ားကို မွတ္သားထားေပးႏိုင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Monday, 30 Nov 2015

Flip Runner Game app သည္ ခရီးလမ္းၾကမ္းမ်ားတြင္ ေမာင္းႏွင္ရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္ၿပီး Coin မ်ား အမ်ားအျပား ရရွိေအာင္ ေမာင္းႏွင္ရမည့္ ဂိမ္းျဖစ္သည္။

Monday, 23 Nov 2015

Fall Down ဆိုသည့္ ဂိမ္းသည္ အလံုးေလးကို အတိုက္အခိုက္မရွိဘဲ ေအာက္ဘက္သို႔ ေဝးႏိုင္သမွ် ေဝးစြာ က်ႏိုင္ေစရန္အတြက္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 18 Nov 2015

iPhone, iPad တို႔ေပၚကေန ဓာတ္ပံု၊ ဗီဒီယို႐ိုက္ကူးၿပီး တစ္ခါတည္း ျပင္ဆင္ႏိုင္မယ့္ App တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 16 Nov 2015

YoWindow ဆိုသည့္ app သည္ မိမိ ေနထိုင္သည့္ေနရာမ်ားတြင္ ျဖစ္ေပၚမည့္ ရာသီဥတုအေျခအေနမ်ားကို ခန္႔မွန္းေဖာ္ျပေပးႏိုင္သည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Thursday, 12 Nov 2015

Pixlr ဆိုသည့္ app သည္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို ျပင္ဆင္ျခင္း Effect မ်ားကို ထည့္သြင္းျခင္းႏွင့္ Filter မ်ား ထည့္သြင္းျခင္းအစရွိသည္တို႔ကို ျပဳလုပ္ႏိုင္သည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 11 Nov 2015

Yousician ဆိုသည့္ app သည္ Guitar ႏွင့္ Piano အစရွိသည့္ လက္ကြက္မ်ား တီးခတ္ပံုမ်ားကို ေလ့လာႏိုင္မည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 4 Nov 2015

GIPHY app သည္ GIF ဖိုင္္မ်ားကို ရွာေဖြေပးႏိုင္မည္ျဖစ္ၿပီး Text message မ်ားႏွင့္ တဲြဖက္အသံုးျပဳ ႏိုင္ရန္အတြက္ ျပဳလုပ္ေပးထားသည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Rop
Tuesday, 3 Nov 2015

Rop ဆုိသည့္ app သည္ ဉာဏ္စမ္းဂိမ္း အမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္ၿပီး ေပးထားသည့္အကြက္ ၁၇ ကြက္တြင္ ေဖာ္ျပထားသည့္ပံုအတိုင္း ျဖစ္ေစရန္အတြက္ ကစားေပးရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages