Home » 

App Of The Day

Monday, 14 Mar 2016

Facebook မွ ဝယ္ယူလိုက္သည့္ Selfie သမားမ်ားအတြက္ ႐ုပ္ေျပာင္ Filter မ်ား ထည့္သြင္းထားသည့္ MSQRD app သည္ Selfie ႐ိုက္ျခင္းကို ႏွစ္သက္သူမ်ားအတြက္ ႐ုပ္ေျပာင္ Filter မ်ား ထည့္သြင္းအသံုးျပဳႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Friday, 11 Mar 2016

အေရးႀကီးသည့္ SMS မ်ားကို Backup ျပဳလုပ္ထားလိုသူမ်ားအတြက္ အသံုးျပဳသင့္သည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 8 Mar 2016

Lost Tracks ဆိုသည့္ ဂိမ္းသည္ ရထားတစ္စီးေပၚတြင္ Lou ဆိုသည့္ ေကာင္ေလးသည္ ငယ္ရြယ္သည့္ ေကာင္မေလးကို ေငးၾကည့္ေနရာမွ ဇာတ္လမ္းစတင္ခဲ့ၿပီး အမည္မသိသည့္ ေနရာတစ္ခုကို ေရာက္ရွိသြားကာ ခရီးၾကမ္းရွည္ႀကီးကို စတင္ခဲ့ရသည့္ ဇာတ္လမ္းျဖစ္သည္။

Monday, 7 Mar 2016

iCount Timer Free app သည္ Timer ႏွင့္ Counter မ်ားအတြက္ အသံုးျပဳႏိုင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Thursday, 3 Mar 2016

Photo Editor Pro app သည္ iOS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ Camera Effect မ်ားႏွင့္ Sticker မ်ားကို သံုးစဲြႏိုင္ေအာင္ စီစဥ္ေပးထားၿပီး ဓာတ္ပံုတစ္ပံုကို လိုအပ္သလို ျပင္ဆင္ႏိုင္ရန္အတြက္လည္း Tool မ်ားကို ထည့္သြင္းေပးထားသည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 29 Feb 2016

Chord Free ဆိုသည့္ app သည္ Guitar သမားမ်ားအတြက္ Chord မ်ားကို ေဖာ္ျပေပး႐ံုသာမက Scale မ်ား Scale Fingering, Scale harmonization အစရွိသည္တို႔ကို ထည့္သြင္းေဖာ္ျပေပးထားသည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Thursday, 25 Feb 2016

Secret Video Recorder Pro app သည္ ဖုန္းေပၚမွ Video ႐ိုက္ကူးသည့္အခါတြင္ Preview မျပဘဲ ေနာက္ကြယ္မွ ႐ိုက္ကူးႏိုင္မည့္ video app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Wednesday, 24 Feb 2016

iCleaner Pro app သည္ Contact List ကို Backup ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္ၿပီး အလြယ္တကူနဲ႔ Restore ျပန္လည္ျပဳလုပ္ေပးႏိုင္ရန္အတြက္ အေထာက္အပံ့ေပးထားသည္။

Thursday, 18 Feb 2016

Photo Collage ဆိုတဲ့ app ကေတာ့ Android အသံုးျပဳသူမ်ား ဓာတ္ပံုေတြကို စုစည္းကာ Frame တစ္ခုထဲအတြင္း ထည့္သြင္းၿပီး အသံုးျပဳႏိုင္မယ့္ app တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 17 Feb 2016

White Noise HQ ဆိုသည့္ app သည္ အသံမ်ားကို ဖမ္းယူသည့္အခါတြင္ Noise မ်ားကို ကင္းရွင္းေစရန္အတြက္ စီစဥ္ဖန္တီးျပဳလုပ္ထားသည့္ app တစ္ခုျဖစ္သည္။

Pages