Home » 

App Of The Day

Friday, 13 May 2016

အစားအေသာက္ ခ်က္ျပဳတ္ေနတဲ့ လူတိုင္းအတြက္ အသံုးတည့္မယ့္ app တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 12 May 2016

Gentle Wakeup app သည္ ဆူညံသည့္ Alarm အသံမ်ားအစား သတ္မွတ္ေပးထားသည့္ အခ်ိန္ေရာက္ခါနီး မိနစ္ ၂၀ အလိုခန္႔တြင္ ေနထြက္လာသကဲ့သို႔ တျဖည္းျဖည္း အလင္းကို ျမႇင့္တင္ေပးၿပီး သတ္မွတ္ထားသည့္ အခ်ိန္ေရာက္လွ်င္ ေက်းငွက္ေအာ္ျမည္သံမ်ားျဖင့္ သဘာဝအတုိင္း အိပ္ရာထႏိုင္ေစရန္အတြက္ စီစဥ္ေပးထားသည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Wednesday, 11 May 2016

ReelDrirector ဆိုတဲ့ app ကေတာ့ iPhone, iPad ေပၚကေန ႐ိုက္ကူးတဲ့ ဗီဒီယိုဖိုင္မ်ားကို ျပင္ဆင္ေပးႏိုင္မယ့္ app တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Tuesday, 10 May 2016

iOS အသံုးျပဳသူမ်ားအတြက္ CleanUp Suite ဆိုတဲ့ app ကေတာ့ iPhone, iPad, iPod Touch အထဲမွာရွိတဲ့ data ေတြထဲက မလိုအပ္တဲ့ဖိုင္ေတြကို ဖယ္ရွားရွင္းလင္းေပးႏိုင္မယ့္ app တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Monday, 9 May 2016

Camera Plus ဆိုတဲ့ app ကေတာ့ iPhone ေပၚကေန Micro mode နဲ႔ ဓာတ္ပံု႐ိုက္ကူးလုိသူေတြအတြက္ အသံုးဝင္မယ့္ app တစ္ခုျဖစ္ပါတယ္။

Thursday, 5 May 2016

GoPro မွ ထုတ္လုပ္ျဖန္႔ခ်ိေပးထားသည့္ Quik app သည္ ဓာတ္ပံုမ်ားကို ဗီဒီယို slideshow အျဖစ္ ဖန္တီးလုိသူမ်ား ႐ိုက္ကူးထားသည့္ ဗီဒီယိုဖိုင္မ်ားကို ျပင္ဆင္လုိသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 2 May 2016

Spellbinder ဆိုတဲ့ ဂိမ္းကေတာ့ တစ္ဖက္နဲ႔တစ္ဖက္ Spell မ်ားကို အၿပိဳင္အဆိုင္အသံုးျပဳ ၿပီး တစ္ဖက္ရွိ Ancient ႀကီး ၿပိဳလဲသြားေစရန္အတြက္ ယွဥ္ၿပိဳင္ကစားရမယ့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္ပါတယ္။

Friday, 29 Apr 2016

အသံနဲ႔ ဂဏန္းေတြကို တြက္ခ်က္ေပးႏိုင္ရန္ စီစဥ္ေပးထားတဲ့ app ျဖစ္ၿပီး တြက္ခ်က္ထားတဲ့ history မ်ားကိုလည္း ျပန္လည္ၾကည့္႐ႈႏိုင္မွာ ျဖစ္ပါတယ္။

Wednesday, 27 Apr 2016

iPhone, iPad, iPod Touch အစရွိသည္တို႔ကို ကြန္ပ်ဴတာတြင္ အသံုးျပဳရသကဲ့သို႔ download ကို အလြယ္တကူ ျပဳလုပ္ႏိုင္မည့္ browser app တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Monday, 25 Apr 2016

The Jungle Book ဂိမ္းသည္ ေတာအတြင္း ေျပးလႊားၿပီး ပ်ားရည္ဘူးမ်ားကို စုကာ အမွတ္အမ်ားဆံုးရေအာင္ ကစားရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Pages