Home » 

Download : Android

Tuesday, 23 Jun 2015

ေငြေၾကးအဝင္အထြက္မ်ားကို မွတ္တမ္းတင္ထားႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္ၿပီး ေန႔စဥ္ သံုးစဲြမႈပမာဏ ကိုလည္း မွတ္တမ္းတင္ထားႏိုင္မည္ ျဖစ္သည္။

Tuesday, 16 Jun 2015

ေနာက္ခံ ရႈခင္းမ်ားကို Blur ျပဳလုပ္ျခင္း၊ Mirror Effect မ်ား ျပဳလုပ္ျခင္း အစရွိသည္တို႔အျပင္ အျခားေသာ Effect ေပါင္းမ်ားစြာ ထည့္သြင္းေပးထားသည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 2 Jun 2015

Online မွ eBook မ်ားကို ဖတ္႐ႈလိုသူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 26 May 2015

QR & Barcode Scanner App အမ်ိ ဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 19 May 2015

Clash of Clans ကစားသည့္သူမ်ားအတြက္ မိမိ၏စခန္းကို အျခားသူမ်ား အလြယ္တကူ ဝင္ေရာက္တိုက္ခိုက္ျခင္း မျပဳလုပ္ႏိုင္ေစရန္အတြက္ Base မ်ားကို ပံုစံမ်ိဳးစံုႏွင့္ ခံစစ္ျပဳလုပ္ႏိုင္ရန္အတြက္ စီစဥ္ ဖန္တီးေပးထားသည့္ App တစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 12 May 2015

Player Pro Music Player သည္ Music ႏွင့္ Video မ်ားကို အေထာက္အပံ့ေပးႏိုင္သည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 5 May 2015

Now Browser App သည္ Android သံုးစဲြသူမ်ားအတြက္ လ်င္လ်င္ျမန္ျမန္ ေပါ့ေပါ့ပါးပါး အသံုးျပဳႏိုင္ေအာင္ စီစဥ္ေပးထားသည့္ Browser App အမ်ိ ဳးအစားတစ္ခု ျဖစ္သည္။

Tuesday, 28 Apr 2015

ဖုန္းစတင္ဖြင့္သည့္အခ်ိန္တြင္ အလုိအေလ်ာက္ စတင္အလုပ္လုပ္ေဆာင္သည့္ App မ်ားေၾကာင့္ System ပိုင္း ေလးေနျခင္းမ်ား မျဖစ္ေစရန္အတြက္ အလိုအေလ်ာက္ အလုပ္လုပ္ေဆာင္သည့္ App မ်ားကို အလုပ္မလုပ္ေဆာင္ႏိုင္ေစရန္အတြက္ စီစဥ္ဖန္တီးေပးႏိုင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 7 Apr 2015

TSF Launcher 3D Shell App သည္ Launcher အသံုးျပဳတတ္သူမ်ားအတြက္ အသံုးဝင္မည့္ App တစ္ခုျဖစ္သည္။

Tuesday, 31 Mar 2015

Zombie 300 ဂိမ္း App သည္ လမ္းမတစ္ေလွ်ာက္ ထြက္လာသည့္ Zombie မ်ားကို မလြတ္ေစရန္အတြက္ ပစ္ခတ္ႏွိမ္နင္းရမည့္ ဂိမ္းအမ်ိ ဳးအစားျဖစ္သည္။

Pages